TERSANE / YATIRIMLAR

Fiziksel Yatırımlar

Cemre Tersanesi, fiziksel yatırımlara hız kesmeden devam etmektedir! Cemre Tersanesi 2013 yılında tersane bünyesine eklenen kapalı depo ve ofis alanlarından sonra, mevcut tersane alanını da genişletmek için çalışmalara devam etmektedir. Mevcut tersane alanına ek olarak Yalova’da 65.000 m2’lik bir tersane alanı Cemre Tersanesi bünyesine katılmıştır. Bu yeni tersane alanı üzerinde tesis olanakları çalışmaları devam etmektedir.

Teknolojik Yatırımlar

Cemre Tersanesi, ekibinin ve üretiminin daha ileri hedeflere ulaşabilmesi için yatırımlar yapmaya devam edecektir.

Cemre Tersanesi; fiziksel yatırımlarının yanı sıra teknolojik bir altyapı ve güçlü departmanlara sahip olmak adına yaptığı yatırımlara da devam ediyor. Tersane genelinde kurulan kapsamlı sunucu ağı ve depo yönetimi ile daha efektif takip yapmak amaçlanmaktadır.

Bunun dışında planlama ve bilişim teknoloji departmanının ortak olarak yönettiği özel alarak devam eden internet tabanlı forma dayalı raporlama ve çalışma sistemlerinin geliştirilmesi de devam etmektedir.


Tersane bünyesinde yeni gelişen departmanlardan olan tasarım departmanı; Nupas Cadmatic programı ve lisansları sayesinde Cemre bünyesinde anahtar teslim olarak çalışılan projelerin görsel çalışmalarında efektif olarak rol almaktadır.

İnsan Kaynakları Yatırımları


Ekibimiz ile büyüyoruz!
Cemre Tersanesi, çalışanlarının bilgi ve becerilerini geliştirmek için gerekli donanım ve imkanları yaratmak felsefesi ile insan kaynağına yatırım yapmaktadır.

İnsan kaynaklarının sağlayacağı süreklilik ve kalite getirisine gerçek anlamda inanan Cemre, çok farklı konularda eğitim, uygulama ve kontrollerle çalışanlarını bilgilendirmeye ve motivasyon arttırmaya devam etmektedir.

Teknoloji, kalite güvence, sağlık ve güvenlik gibi konular başta olmak üzere yıl boyunca eğitimler düzenlenmekte olup; Cemre eğitim tesislerinin verimliliğinden sektördeki başka firmaların yararlanmasına da imkan tanınmaktadır. Böylece amacımız içinde bulunduğumuz sektöre eğitsel ve insan kaynağı gelişimi olarak fayda sağlamaktır.